Uszkodzenie rogu tylnego łękotki przyśrodkowej 3 stopnia
mam pytanie na temat badania MR prosze o odpowiedz Uszkodzenie rogu tylnego łekotki przysrodkowej3stopnia-horyzontalne pasmo wysokiego sygnau obejmójacerj zarówno powieszcznie torebkowa jak i powieszchnie piszczelowa łekotki cechy entezopatii przyczepu sciegna mieśnia półbłoniastego do kosci piszczelowej z podwyszeniem jego sygnau To jest wynik MR dziekóje za odpowiedz

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Badanie wskazuje na uszkodzenie łąkotki. Najprawdopodobniej konieczne będzie leczenie operacyjne. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.