Uszkodzenie wątroby a ciąża

Jestem w ciazy i mam uszkodzona watrobe jestem na diecie bardzo rygorystycznej nie jem cukru wiele i mam rano cukier 53 a po podaniu glukozy 75 ml cos sie stalo uzyskalam wynik 221 . Pomiary pozniejsze sa duzo mniejsze po posilkach w granicy najwyzszej 122 wiec nie wiem jak to traktowac prosze o porade

Witam! Wynik stężenia glukozy na poziomie 221mg po obciążeniu 75g glukozy oznacza cukrzycę ciążową. Z Pani opisu wynika, że jest ona dobrze kontrolowana za pomocą diety, w związku z czym nie ma potrzeby wdrażania specyficznego leczenia. Proszę pozostać pod stałą opieką ginekologa.