Uszkodzony nerw w oku

Witam od kilku,lat mam uszkodzony nerw w oku jeździłam po wszystkich okulistach, i klinikach żadnych szkieł się nie mogę mieć,nawet nie mogę mieć żadnych zabiegów, i nie widzę jak się szaro robi jak wchodzę z jasnego do ciemnego pomieszczenia,nie mogę nosić żadnych okularów nie mogę czytać książek nie mogę okularów mieć do czytania,do komputra czy nic się nie da zrobić żebym widziała męczę się z tym problemem od lat bez skutku wszyscy załamują ręce są bez radni czy może mi ktoś doradzić pomóc

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania lekarskiego ciężko jest cokolwiek więcej radzić. Proszę udać się do okulisty.