Utrata ciąży w 36-tygodniu

Witam, utraciłam ciążę w 36 tyg przyczyną było owinięcie pępowiny wokół szyi, ale przy okazji zrobiono wszystkie badania w kierunku trombofilii i wszystkie wyszły w normie oprócz białka s (53), ostatnio powtórzyłam to badanie i wyszło 76. Jak to interpretować? Mam tę chorobę? Czy wykonać dodatkowe badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie podała Pani normy dla laboratorium stąd trudno mi je zinterpretować.