Utrata przytomności po porodzie

Przed moim pierwszym porodem hemoglobina wynosiła 5,5. Ginekolog-poloznik ostrzegał że może być konieczne podanie czy przetoczenie krwi. Poród odbył się naturalnie bez znieczulenia, moje ciśnienie wynosiło 85/50. Jednak pół godziny po porodzie straciłam przytomność. Czy można było tego uniknąć? Jak temu zapobiec przy ponownym porodzie?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się wypowiedzieć nie znajac historii ciąży i porodu.