Utrata zdrowia związana z wędrującą nerką

Witam.Pisze poniewaz mam stwierdzona wedrujaca nerke.Czasami przy duzym wysilku czuje ze sie przesuwa a wraz z nia to dziwne uczucie ciagniecia i pieczenia w plecach zarazem.Prosze mi powiedziec czy istnieje jakiekolwiek niebezpieczenstwo utraty zdrowia w zwiazku z ta przypadloscia.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli dolegliwości przez Panią odczuwane są znaczące to istnieje operacyjna możliwość "ustabilizowania" nerki. TO na ile Pani przypadłość jest groźna dla zdrowia zależy od stopnia ruchomości nerki.