Uwidoczniona śluzówka o zachowanym rysunku naczyniowym

Wynik:Per rectum bz.Instrument wprowadzono do niezmienionej kątnicy. Przygotowanie średnie/zaleganie dużej ilości stolca/Uwidoczniona śluzówka o zachowanym rysunku naczyniowym.badanie wykonano z powodu anemi (teraz wyniki krwi są lepsze)z niedoboru żelaza.czasami męczą mnie bóle brzucha i obu stron podbrzusza, oraz wzdęcia.mam też wrzody żołądka i przepukline rozw pokarm - czy w/w objawy mogą być tego skutkiem?.czy te badanie jest ważne z powodu złego przygotowania?lekarz nie zalecił powtórki,

witam,
złe przygotowanie jelita miało negatywny wpływ na ocenę jelita grubego, ale jeżeli lekarz nie zlecił powtórnego badania oznacza to, iż widział wystarczająco dużo i wszystko jest w porządku.
Choroba wrzodowa może powodować Pani objawy i zajęłabym się jej leczeniem.