Uzależnienie od kropli do nosa o nazwie Xylorin

Witam serdecznie, od około 7 lat jestem uzależniona od kropli do nosa o nazwie Xylorin. Niecały rok temu podjęłam decyzję o ich odstawieniu i udało mi się to, jednak po miesiącu przeziebilam się i znów wpadłam w sidła nałogu. Obecnie przymierzam się do ponownego odstawienia kropli, metoda 'na jedną dziurkę'. I stąd moje pytania: Czy taka metoda podziała? Czy mogę do tej jednej dziurki, która będzie 'na odwyku' stosować przepisany wcześniej przez lekarza steryd 'pronasal'? Pozdrawiam.

Trzeba znaleźć przyczynę tego problemu i ją zlikwidować. Odwyk jeszcze nikomu nie pomógł. po odwyku problemy wracają z wielokrotnie większa siłą. Przyjedź.