W jaki sposób odbudować odporność?

Witam. Mam strasznie słabą odporność co chwilę łapię jakieś infekcje, wirusy. Mam problemy bardziej ze zdrowiem psychicznym. I tu moje pytanie : czy jest opcja że uda mi się odbudować swoją odporność? Mam bardzo słabą odporność a momentami odnoszę wrażenie z4e nie mam jej wcale. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie ma leków na odporność, sugeruję zdrowy tryb życia, dietę lekkostrawna, regularny wysiłek fizyczny, odrzucenie nałogów, unikanie stresu, wtedy powinno być lepiej.
Pozdrawiam