W jaki sposób pozbyć się problemów z cerą?

mam 50 lat i od pewnego czasu mam problemy z cerą-pojawiaja się wypryski(nigdy wcześniej ich nie miałam,mam cerę suchą)Ponadto BARDZO bolą mnie stawy umówiłam się do reumatologa,ale pomyślałam,że mogąto być oznaki menopauzy,tym bardziej,że od 2 tygodni nie mam okresu.Co robić? dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszytskim zgłosić się do lekarza POZ po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć