W jaki sposób ulżyć osobie, która nadmiernie się poci?

Witam chodzi o to,ze moja mama odebrala wyniki znowu robila wszystko ma dobre,strasznie sie poci,mdli,brak apetytu ,zalewa sie potem,wstaje z nocy spocona,nie idzie na to patrzec ,gdyz szuka przyczyny i nadal w miejscu stoi byla u swojego lekarza sprawdzil morfologie i pluca klisze powiedzial,ze nic nie ma,ale skads te nadmierne pocebie sie bierze,bardzo prosze o pomoc chcialbym jej pomoc ,by to pocenie ustapilo i mdlosci,nic jej sie nie chce robic,wymeczona widac jest,sucho w buzi temperatura c

Lek. Tomasz Budlewski

A w jakim wieku jest Mama? Czy było TSH i inne badania hormonalne?