W jaki sposób usuwa się torbiel na migdale?

Witam serdecznie. Prosze mi podpowiedziec jak przebiega zabieg usuwania torbieli na migdale. Czy wymaga lezenia w szpitalu czy traktowc to jak zabieg kosmetyczny. Pozdrawiam Ewa

Taką niby torbiel to muszę zobaczyć sam. Takie niewinne torbielki śluzowe czasam są a czasami jutro ich nie ma. Nie spiesz się, przyślij zdjęcie tej strasznej choroby.