W jaki sposób walczyć z napadami jedzenia?

Witam, Mam 19 lat. Obecnie ważę 53-54kg i mam 169cm wzrostu. Pol roku temu ważyłam 70kg. Liczę kalorie, chce ważyć 48kg. Jednak od miesiąca mam napady jedzenia. Z reguły staram się jeść 800-1000kcal dziennie a na siłowni dziennie spalam ok 1200-1500kcal. Od miesiąca waga stoi w miejscu bo potrafię co 3 dni zjeść naraz 2 tabliczki czekolady i np. duża paczke chipsów. Jest gruba, nie lubię swoich nóg i brzucha. Często mi słabo i boli mnie głowa. Co mi jest? Proszę o pomoc :(

48 kg przy 169 cm to bardzo niemądre. Teraz ma Pani idealną wagę. Napady jedzenia spowodowane są ciągłymi ograniczeniami kalorycznymi i ilościowymi. Sugeruję konsultację u dobrego doświadczonego dietetyka. Pozdrawiam

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Polecam konsultację w gabinecie dietetycznym lub psychodietetycznym.
Stanowczo za mało przyjmuje Pani kalorii. Napady jedzenia i to co Pani podczas tych napadów konsumuje mogą wskazywać na zaburzenia w odżywianiu. Na pewno warto wykonać badania krwi i skonsultować się ze specjalistą.