W jaki sposób wyleczyć opadające powieki i pękanie żyłek w oczach?

Mam 37 lat, nigdy nie chorowałam na oczy, jednak od pewnego czasu opadają mi powieki. Mam wrażenie, że lewe oko nawet bardziej mi opada. Pojawiają się popękane żyłki w oku. Bolą mnie całe oczy, mam wrażenie jakby coś znajdowało się w oku, źga, często są podrażnione, pieką. Samoczynnie lecą z nich łzy.

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Opisywane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn, poczynając od wady wzroku,  zespołu suchego oka, a kończąc na chorobach ogólnych typu miastenia. Proponuje wizytę u lekarza okulisty, który zbada stan oczu, ruchomość i  stopień opadania powiek , postawi właściwą diagnozę i zaproponuje stosowną terapię.

Pozdrawiam