W jaki sposób zregenerować układ żylny?

witam jestem byłym narkomanem i ostatnio miałem zawał serca lekarz żeby się w kuc musiał robić mi na ciecie bo nie mógł znaleść żadnej żyły co mogę zrobić aby z regenerować układ żylny aby taka sytuacja się nie powtóżyła

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powstałe blizny po wielokrotnych wkłuciach są zmianami nieodwracalnymi. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Niestety organizm jest "urządzeniem" jednorazowym. To o czym Pan pisze jest niewykonalne, ponieważ ma Pan przewlekłe zmiany pozapalne w żyłach i są to zmiany trwałe i nieodwracalne. Gdyby "regeneracja" była możliwa, to nie istniały by zabiegi usuwania żylaków lecz byłyby zabiegi bądź kuracje regeneracji naczyniowej. Na aktualny stan wiedzy medycznej, to niemożliwe.