W jakich dawkach mianseryna, sulpiryd, amisulpryd, sertralina lub inne najbardziej aktywizują do działania?

Choruję na schizofrenię i na zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne. Zażywam takie leki: 200 mg amisulprydu, 300 mg kwetiapiny xr, 30 mg paroksetyny i 30 mg mianseryny. Jestem senny i długo śpię. Jakie leki i w jakich dawkach mógłbym zaproponować psychiatrze aby zmniejszyć senność, długość snu, zmęczenie i zwiększyć aktywność i energię? Czy mogą to być, np. Sulpiryd i swrtralina? Czy muszę odstawić lub zmniejszyć dawkę za porozumieniem z ���������� lekarzem niektórych leków aby odzyskać energię i zmniejszyć senność? W jakich dawkach mianseryna, sulpiryd, amisulpryd, sertralina lub inne najbardziej aktywizują do działania?

Witam,
zastanawiam się na celowością stosowania u Pana mianseryny. Na początku w konsultacji z psychiatrą próbowałabym ją powoli odstawiać i poczekałabym, czy senność minie. Pozdrawiam.