W jakim celu mam tak długo przebywać na oddziale?

Witam. Rok temu mialem usunięta tarczycę z powodu raka pęcherzykowatego i współistniejącego rdzneniastego. W najbliższym czasie mam się zgłosić do szpitala na tygodniowy pobyt. Moje pytanie w jakim celu mam tak długo przebywać na oddziale i czy będą wykonywane na mnie jakieś zabiegi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobnie trzeba zbadać czy nowotwór został całkowicie wycięty. Proszę przy przyjęciu poprosić lekarza aby poinformował Pana jaki jest powód przyjęcia. Pozdrawiam