W jakim celu wykonuje się badanie immonochemiczne płynu MR u kobiety?

Witam.W jakim celu wykonuje się badanie immonochemiczne płynu MR?W badaniu immunochemicznym: podwyższone IgG 64 i IgA (N.4,00).Prążków brak.MRI zmiana demielinizacyjna w kolanie ciała modzelowatego.Zeszłam 5 neurologów,każą czekać aż będę miała jakieś ubytki neurologiczne.Serce,traczyca,jonogram,morfologia,błędnik OK.Nie chcę diagnozy i dziękuję za opdowiedzu typu:proszę skonsultować z lekarzem.Zeszłam 8 i żaden nie wie.Chciałabym choć podpowiedzi jakie mogła bym dodatkowe badania zrobić

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ewentualne wykonie badań dodatkowych powinno być zlecone podczas bezpośredniej wizyty na podstawie wszystkich wyników badań oraz aktualnego stanu klinicznego. Wykonywanie badań dodatkowych na własną rękę mija się z celem.