W sąsiedztwie krzywizny mniejszej żołądka pojedyncze węzły chłonne o wymiarze podłużnym do 14mm
Proszę o informację, czy wspomniane ponizej węzły coś oznaczają, jeśli tak to co i jakie ew. badania należy wykonać. wg opis badania TK wszystko w normie tylko: w sąsiedztwie krzywizny mniejszej żołądka pojedyncze węzły chłonne o wymiarze podłużnym do 14mm.

MĘŻCZYZNA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisał Pan najważniejszej informacji, tj. dlaczego wykonano CT jamy brzusznej. Wynik powinien być bowiem oceniony w oparciu o dane kliniczne.