Wartości ektopii nadkomorowej a wizyta u kardiologia

W czasie pobytu w szpitalu miałam wykonany Holter EKG: średnie HR: 81 max HR: 152 min HR: 48 pauzy: 0 ektopia komorowa razem: 0 pary: 0 ektopia nadkomorowa razem: 109 pary: 15 Trochę martwią mnie te wartości ektopii nadkomorowej, czy w przypadku powyższych wyników powinnam udać się do kardiologa?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Wynik badania powinien być przeanalizowany przez lekarza zlecającego jego wykonanie / kardiologa, w połączeniu z wynikami innych badań, objawami klinicznymi. Sam opis badania nie jest niepokojący.