Wcześniejsze wystąpienie okresu podczas starania o ciążę

38 lat, od ok 1,5 roku staramy się o dziecko. Od 4 miesięcy biorę 1 X bromergon. Monitoruję owulację u gin. 2 mies temu mimo owulacji nie udało sie , w badaniu krwi wyszedł za niski estradiol. Kolejny cykl stymulacja clostylbegyt od 5 do 9dc estradiol od 10 do 14 dc. Po 2 dniach na USG wyszło, ze pęcherzyk pękł. Po 7 dniach krwawienie miesiączkowe..Mniej obfite, ale normalne ( nie plamienie)Co może oznaczać taki przedwczesny okres? Nigdy mi się to nie zdarzyło, zawsze cykl ok. 28 dni, min.25

Aleksander Ropielewski

Możliwe są takie zaburzenia cyklu w sytuacji jego sztucznego stymulowania i nie jest to zjawisko niepokojące.