Wewnętrzne drżenie całego ciała

Witam. Mój problem polega na wewnętrznym drżeniu mojego ciała. I to wyłącznie w pozycji leżącej, albo półleżącej.Czasami jest tak silne,że budzi mnie w nocy owodując lęk/najczęściej kiedy to drżenie występuje w klatce piersiowej/Miejsca drżenia to najczęściej klatka piersiowa,ale też barki,biodra.Nie wiem czy jest to związane z tym,że od ponad roku biorę PreduktalMR/przepisany przez kardiologa/Leczę się rónież na nadciśnienie i mam zmasakrowany kręgosłup.Przepuklina miedzykręgowa.Co mogę zrobić

Renata GrzechociĹska

Objaw ten powinien być zweryfikowany u lekarza. Należy wykluczyć przyczyny kardiologiczne.