Wgłębienie na pięcie u 36-latki

Witam, mam 36 lat i nie jestem osobą otyłą.Od lata mam na pięcie jakby odcisk. Ma on wgłębienie, wygląda to jakby była tam dziurka na ok.3 milimetry i wokół niego strasznie boli mnie pięta,. Początkowo bolał tylko przy chodzeniu, teraz czasem pobolewa mnie także przy lekkim dotyku lub w spoczynku. Proszę o odpowiedź co to może być i jakie leczenie na to może pomóc.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

przyczyną może być ostroga piętowa. Konieczna jest wizyta u ortopedy.

Pozdrawiam.