Widoczne jest niewielkie rozrzedzenie struktury kostnej

Witam, ostatnio po wysiłku dopadł mnie nagły i bardzo silny ból głowy . W szpitalu wyk. mi badanie RM, w którym wyszło że w części czaszki widoczne jest niewielkie rozrzedzenie struktury kostnej.lek. pow. że to nic groźnego. Dostałem leki przeciwzapalne i przeciwbólowe które kazano mi brać przez kilka dni, dopóki bol nie minie. Ból minął po 3 dniach. Moje pytanie dotyczy jednak tego rozrzedzenia struktury kostnej , czy rzeczywiście to nic groźnego? i czym może być spowodowane ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej jest to przypadkowe znalezisko nieistotne klinicznie. Niemniej jednak bez oceny badania nie można tego jednoznacznie potwierdzić.