Widoczny drobny śr. 3.6mm guzek zwłóknienie w TK klatki
: Mam takie pytanie ? Mam wynik tomografu klatki piersiowej i pisze tam w Szczytowej częśći lewej szczeliny międzypłatowej skośnej widoczny drobny śr.3.6mm guzek zwłóknienie

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam. Jakie jest pytanie? Wynik badania powinien zobaczyć lekarz kierujący / może być wskazana konsultacja u pulmonologa.