Wiek kobiety a młody wygląd

Witam, Mam 21 lat, ważę 51kg, mam 170cm. Na swój wiek wszyscy mówią że nie wyglądam, tylko na 16-17lat, chciałabym wyglądać jak kobieta a nie jak dziecko. Chciałabym przytyć lecz też nie za bardzo. Proszę o jakąś poradę.. Z góry dziękuję.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam serdecznie,
konieczne jest wiecej informacji od Pani, stan zdrowia, wywiad zywieniowy i zdrowotny.
Jesli interesuje Pania wspolpraca, zapraszam do kontaktu

Witam,

Zgodnie z Pani wzrostem zalecam pracę nad zwiększeniem swojej masy mięśniowej o kilka kilogramów. W diecie należy zwiększyć spożycie węglowodanów złożonych (pełnoziarniste makarony, brązowy ryż, kasze) na ok. 2h przed treningiem i białka+węglowodany pół godziny po treningu. Zalecam trening siłowy z obciążeniem, na początku najlepiej skorzystać z porad trenera personalnego.

Pozdrawiam,

Agnieszka Michałkiewicz
Dietetyk i Trener Personalny

info@klinikazywienia.pl