Wiek płodu a nieregularne cykle

Ostatni okres mialam 26 pazdziernika i trwal 4 dni. Przy nieregularnych cyklach od 30 nawet do 50 dniowych. Wczoraj tj. 2 stycznia bylam na usg, na ktorym wymiary fasolki potwierdzaja koncowke 8 tygodnia. Czy to mozliwe? Od okresu minelo 10 tygodni.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli Pani miesiączki są tak nieregularne, to teoretycznie jak najbardziej jest to możliwe, by była Pani w 8 tygodniu ciąży. Proszę pamiętać, że w takim przypadku wiarygodny termin porodu to ten, który zostanie podany na USG w 11-13 tygodniu ciąży.