Wirus EBV wykryty w krwi po osłabieniu i zapaleniu gardła oraz migdałków

witam W kwietniu miałam zapalenie gardła i migdałkow i czułam sie bardzo osłabiona wiec poszlam do lekarza i zrobiłam badanie krwi i wyszło ze mam wirusa ebv wszystkie wyniki sa ok ale boje sie ze rozwija sie we mnie jakis potwoy CHLONNIAK albo cos gorszego jakie mam zrobic badania zeby sie uspokoic i sprawdzic czy wszystko jest ok Dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje uda c si e do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.