Wirus HPV w małżeństwie

Witam, mam 34 lata ,mąż 38 jesteśmy 11 lat po ślubie przez te wszystkie lata zdarzały się zapalenia dróg rodnych swędzenie pieczenie oraz upławy o bardzo brzydkim zapachu w tym roku na badani dowiedziałam się że jesteśmy z mężem zarażeni wirusem hpv. Ja mam ok 7 brodawek w okolicach odbytu a maż na członku ok10. Pani doktor zaleciła mi roztwór condyline ale to nie pomaga co mamy robić mamy 7 letnią córkę i boje się że ją zarazimy Iwona, 34 lata

Należy wyleczyć zmiany - w przypadku nieskuteczności leczenia prosze zgłosić się do lekarza leczącego Państwa celem modyfikacji terapii; córkę można będzie zaszczepić p/HPV.