Witaminy dla mamy karmiącej piersią

Jakie witaminy dla mamy karmiącej piersią. Nadmieniam iż skończył się okres połogu i wracam na fitness. Nie wiem co brać a powinnam chyba bo mam problemy z kolanem. Wcześniej przed ciążą brałam bodymaxsport

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
na rynku istnieje wiele preparatów dla matek karmiących. W doborze odpowiedniego pomoże farmaceuta.