Wkładanie palców ze spermą do pochwy a ryzyko ciąży

Kochaliśmy się i w pewnym momencie On „padł”(po prostu nie chciał Mu już stać), zdjął prezerwatywę i dokończyłam „ręcznie”, a Jego sperma wytrysła na moje ciało. Rozsmarował ją, a potem, jakoś po upływie około 5 minut (zapomniało Mu się) włożył mi palce do pochwy. Mam dni płodne. Czy jestem w ciąży? Czy jeśli sperma wyschła na moim ciele i Jego ręce, to plemniki umarły?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Plemniki poza odpowiednim środowiskiem (pH) przeżywają krótko. Ciężko jednak określić czy tak się stało w Państwa przypadku.
Ryzyko ciąży potencjalnie istnieje.
Jeśli kolejna miesiączka zacznie się spóźniać, warto wykonać test ciążowy.