Wklęśnięte żebra z prawej strony a praca wątroby

Witam, Niedawno zauważyłem, ze mam wklęśniete 4dolne zebra z prawej strony. Czy moze mieć to wpływ na prace wątroby? Mam 20 lat, na codzień uprawiam sportowy tryb życia, w żaden sposób mi to nie przeszkadza. Przy dotykaniu nic nie boli. Wklęśniecie jest wyczuwalne pod naciskiem palca, różnica około pół grubości palca. Proszę o poradę. Z góry dziękuje.

Na pewno tak niewielkie wklęśnięcie klatki piersiowej, zapewne anatomiczna taka budowa żeber nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na funkcję wątroby.