Właściwości lecznicze buraków

Witam, Mam pytanie dotyczące leczniczych właściwości soku z buraków, czy rzeczywiście obniża ciśnienie krwi ? jak podają różnego rodzaju artykuły naukowe, czy każdy może korzystać z tego rodzaju diety ? czy można pić 100% sok ze świeżysz buraków? Pozdrawiam,

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

buraki obniżają ciśnienie, ale skuteczniejsza jest dieta DASH. Może Pan pić sok z buraków.

Pozdrawiam