Włos w gardle po połknięciu

Córka 19 letnia jest w Anglii .Połknęła włosa i stanął on w gardle .Ma mdłości i cały czas czuje go w gardle. Jadła chleb,brała tabletki przeciw wymiotne ,ale nic to nie dało. Trafiła do szpitala,ale tam podali jej kroplówkę i kazali jeść kanapki .co zrobić aby jej ulżyć,proszę o pomoc

Jest bardzo mało prawdopodobne że włos gdzieś utknął. Warto dalej spożywać pokarmy które mogą go przesunąć, natłuszczać błony śluzowe i starać się uspokoić. Warto odwiedzić laryngologa który wykluczy inne przyczyny dolegliwości po zbadaniu gardła.