Wodniczki w cytoplazmie granulocytów podzielonych

n Witam prosze mi rozwinac bardziej temat gdyz moja doktorka powiedziala mi to tak ze nic z tego niewiem . Wiec prosze pana o kokretna odp. Mojej corce zrobili badania krwi obwodowej , Granulofyty podzielone%42 Granulocyty kwasochlonne%3 Granulocyty zasadochlonne %1 limfocyty%54 komentarz do tego jest taki; wodniczki w cytoplazmie granulocytow podzielonych. Co to oznacza czy to oznaki jakies chorobyblagam o kokretna odpowiedz i zrozumienie corka ma 5 lat

Milena Lubowicz

Wodniczki w cytoplazmie świadczą o zaburzeniach dojrzewania granulocytu, ale na podstawie tylko szczątkowych wyników nie jestem w stanie powiedzieć czy to niepokojące. Nie podaje Pani całkowitej liczby leukocytów, ani bezwzględnej granulocytów, także nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć. Proszę wrócić i się dopytać pediatry.
Pozdrawiam