Wodnista wydzielina z pochwy w 19. tygodniu ciąży

Jestem w 19 tyg ciąży, od jakiś 2 dnich mam wodnistą bardzo obfitą wydzieline z pochwy co to może być?? Na dodatek wczoraj wieczerem zauważyłam biała grutkowatą wydzieline oraz swąd. Byłam już w zeszłym miesiącu u lekarza i przepisał mi tabletke dopochwową wraz z maścia i to na chwile pomogło. Mam znowu się do nirgo zgłosić po te tabletki?? i jak to możę wpłynąc na moją ciąże???

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy infekcji grzybiczej. Sugeruję zgłosić się do ginekologa.

Pozdrawiam.