Wodniste różowe plamienia a rak szyjki macicy

Witam.od 3 lat mam pomaranczowe ,a teraz rózowe wodniste plamienia przez dobe lub dwie miedzy 18-22 dniem cyklu(róznie).czy to może byc rak szyjki macicy?dziekuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie można tylko na podstawie tego opisu stwierdzić co jest przyczyną dolegliwości u Pani (może być ich wiele, nie tylko rak szyjki macicy), dlatego koniecznie proszę wybrać się do ginekologa celem badania bezpośredniego. Pozdrawiam