Wodniste upławy a globulki dopochwowe

Czy po leku Ovestin - globułki mogą wystąpić wodniste upławy? Czy to powrót grzybicy? Leczę grzybice od pół roku. Po ostatniej terapii lekami lekarz przepisał ovestin z powodu nadmiernej wydzieliny Jednak po ok 10 dniach stosowania (2 razy w tyg) wystąpiły rzadkie upławy. Między Globułkami Ovestin przyjmowałam VITAGYN C. Pomyślałam, iż te upławy to nawrót grzybicy i znowu zaczęłam przyjmować leki -Pimafucin (3 dzień), po którym mam znowu dużo wydzieliny. Czy lek działa? Czy to grzyb?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nawrotem infekcji. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.