Wodnisty stolec i nieleczona sarkoidoza

Maź do 5 tygodni ma wodnisty stolec, szczególnie wieczorem i w nocy. Jest osłabiony, schudł 5 kg, senny, brak apetytu, zaczęły wypadac włosy . Ma stresująca praca, w domu tez był napięty okres. Od roku ma zdiagnozowania sarkoidoze. Nie bierze żadnych leków. Nie chce iść do lekarza. Do jakiego stanu sie doprowadził i jakie powinien wykonać badania, udać sie do specjalisty.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Mąż powinien udać się do lekarza rodzinnego, w celu wykonania podstawowych badań.
Pozdrawiam