Wpływ chorób tarczycy na wahania nastroju

czy wachania nastroju maga byc od tarczycy i po drugie czy leczenie alergi i biorac szczepionki ktore mialy wplyw na system innumologiczny moga przyczynic sie do tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie choroby tarczycy mogą powodować uczucie zmęczenia, senność, spowolnieni, a także drażliwość, niepokój, pobudzenie psychoruchowe oraz wiele wiele innych. Aby móc ustalić taką zależność konieczne jest badanie lekarskie oraz analiza badań dodatkowych.