Wrażliwe oczy na jaskrawe barwy i światło
Witam, Mam następujący problem - od ponad roku moje oczy stały się strasznie wrazliwe na jaskrawe, kontrastowe kolory oraz na światło. Dla przykładu - idąc chodnikiem i patrząc na żółte liście na ziemi aż kręci mi się w głowie. Podobnie prasując koszulę w czarno-białą kratę. Oczy mnie ciągle bolą, często mam je przekrwione. Okulista twierdzi, że muszą to być problemy neurologiczne jednak MR głowy i szyi nic niepokojącego nie wykazało więc czy i jakie mogą być tego przyczyny?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Jeśli zarówno neurolog jak i okulista nie stwierdzili patologi być może Pani problem jest natury psychicznej. Sugeruję wizytę u psychiatry.
Pozdrawiam.
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu oraz przeanalizowaniu już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.