Wrodzona wada serca i zwężona tętnica płucna a zabieg usunięcia kamieni a pęcherzyka żółciowego

Witam mam pytanie mam wrodzoną wade serca mam 28lat zwężoną tetnice płucna.niedługo ide na zabiek usunięcia kamieni z woreczka żółciowego boje się narkozy.Znieczulenia żle na mnie działają a jak będę miałanarkoze mogą być komplikacje.Długo taki zabieg trwa

Zabieg wykonuje się głównie metodą laparoskopową i przy dużej wprawie chirurga, gdy wszystko przebiega bez komplikacji trwa około 30-40 minut. Co do kwalifikacji do znieczulenia w tej sprawie decyduje anestezjolog.