Wrodzone krytyczne zwężenie zastawki aortalnej

Witam mój syn ma wrodzoną wadę serca pod postacią "krytyczne zwężenie zastawki aortalnej".W 2006r.03.06 miał 6tygodni jak miał zabieg "cewnikowanie serca i angiokardiografie oarza plastyka balonowa zastawki aortalnej"był w stanie krytycznym.Teraz ma 7lat i 9miesięcy i teraz byliśmy na echo jak co 6 miesięcy i chciałabym się dowiedzieć czy jego badania są aż tak dobre żę nie dostał świadczenia pielęgnacyjnego które miał od 2006r.czy jest to wada też zagrażająca życiu i co go dalej czeka

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, nie można określić rokowań i dalszego postępowania bez dostępu do dokumentacji medycznej. Odnośnie kryteriów przyznawania Świadczeń Pielęgnacyjnych proszę zwrócić się do materiałów publikowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej http://www.mpips.gov.pl/ - lekarze nie mają wpływu na kryteria i nie zajmują się przydzielaniem środków finansowych.