Wrzody na nogach i pachwinach

Witam, mam skłonność do wrzodów, szczególnie powstają one na nogach i w pachwinach, okolicach intymnych, są bolesne i ropne. Skłonność odziedziczyłam po mamie u której czyraki występują w tych samych okolicach. Chciałabym się dowiedzieć co może być przyczyną powstawania takich guzków ropnych i jak zapobiec ich powstawaniu? (20lat)

Proponuję wykonać wymaz bakteriologiczny z aktywnych zmian. Jeśli wymaz okaże się jałowy to można podejrzewać trądzik odwrócony , który wymaga leczenia pochodnymi wit. A.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska