Wrzody żołądka a osłabienie, uczucie przelewania w żołądku i zaburzenia widzenia

Witam.Moj syn ma 26 lat i wykryto wrzoda na żołądku wziął leki,które mu przepisali w szpitalu,nieraz go boli,ale też czuje jakby się coś przelewało w żołądku jest osłabiony,bolą go oczy widzi za mgłą i czuje się jak pijany.Czy te dolegliwości mogą być od żołądka.Bardzo proszę o szczegółową odpowiedż

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wspomniane dolegliwości, może z wyjątkiem problemów gastrycznych nie mają związku z chorobą wrzodową żołądka. Warto zgłosić się do lekarza.