Wskazania do badań po wykonaniu dwóch zabiegów łyżeczkowania

Dzien dobry chciałam zapytać czy jak miałam 3 porody normalne a teraz miałam 2 razy zabieg łyzeczkowania to czy muszę robic badania. Dodam ze 4 ciaza to był zasniad a teraz 5 to krwiak duży był który zablokował rozwój zarodka

Witam. W tej sytuacji bezwzględnie powinna Pani wykonywać badania pod kierunkiem lekarza ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie badania ma Pani myśli. O tym czy powinna Pani robić badania proszę zatem porozmawiać z lekarzem, który je zlecił.