Wskazania do drugiego porodu rozwiązanego przez cesarskie cięcie

Witam. Ok. 5 lat temu urodziłam córkę w wyniku cesarskiego cięcia. Obecnie jestem w 3 miesiącu ciąży. Chciałabym aby rozwiązanie również nastąpiło wskutek cesarskiego cięcia. Czy mam wpływ na to w jaki sposób nastąpi rozwiązanie? Dodam, ze cesarke miałam z powodów okulistycznych. Pozdrawiam.

Witaj.
Zależy jakie to były wskazania okulistyczne. Współcześnie jest tylko kilka wskazań okulistycznych do cięcia cesarskiego. Czasem do skrócenia II fazy porodu czyli kleszcze lub vaccum.
Pozdrawiam.