Wskazania do wykonania korekty obrzezania a dystrofia u żony

Jestem obrzezany stylem luźnym (skóra na penisie swobodnie może się poruszać). Z pewnych względów rozważam korektę obrzezania. Wtedy skóra będzie ciaśniejsza i jej ruchomość podczas stosunku mniejsza. Żona ma dystrofię i zastanawiam się, czy kiedy skórę na penisie będę miał bardziej napiętą, to nie spowoduje jeszcze większego podrażnienia warg sromowych i łechtaczki podczas stosunku. Dodam jeszcze, że przy każdym stosunku używamy żelu nawilżającego.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Po przeprowadzeniu zabiegu, przy korzystaniu z żelu intymnego, nie powinno być tego typu problemów. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą urologiem.