Wstrząs mózgu a zaburzenia mowy i pamięci

Witam jak mam pomóc partnerowi który uległ wypadkowi komunikacyjnemu.Złamanie trzech kręgów szyjnych wstrząs mózgu. mam problemy z budowaniem zdań. Znajomością wyrazów "trudnych". Nie pamięta niektórych faktów. Buduje te same zadania w kółko np fakt jest faktem. Jest innym człowiekiem.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Stan może ulec poprawie, natomiast na to potrzeba czasu. Proponuję porozmawiać z lekarzem prowadzącym o stanie partnera.