Wstrząs mózgu a zaburzenia równowagi u 61-latki
Kobieta, 61 l.: Po wstrząśnieniu mózgu – chudnięcie (od 4 lat ważę 34 kg przy 150 cm wzrostu i nie mogę przytyć), utrata apetytu, skóra – sucha, pomarszczona. Mam zaburzenia równowagi. Wykonane bad. nie ujawniły przyczyny tego stanu: gastroskopia, kolonoskopia, USG i RM jamy brzusznej, rentgen klatki piersiowej, badanie tarczycy, nakłucie lędźwiowe. Wykryto osteoporozę i mnogie ogniska naczyniopochodne w przykomorowej istocie białej oraz aksonalną polineuropatię czuciową. Proszę o diagnozę.

KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie można postawić diagnozy. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.